close

Fotografia Ślubna | Studyjna | Okolicznościowa | Event | Film | Teledysk | Reklama

Telefon: +48 793 109 903 / +48 792 242 811

  Polityka prywatności serwisu www.golimowscy.pl

  Informacje ogólne

   

  Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług Foto Video Małgorzata Golimowska Golimowscy.pl poprzez Serwis.


  2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest
  Foto Video Małgorzata Golimowska Golimowscy.pl z siedzibą w 43-100 Tychy, ul.Cielmicka 47/31 NIP: 8212263820 REGON: 380315924


  3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.


  4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.


  5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
  poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].


  6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.


  7. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego


  8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.


  9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.


  10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.


  11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.golimowscy.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
  W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - KONTAKT.

  DANE FIRMY:

   

  FOTO VIDEO

  MAŁGORZATA GOLIMOWSKA GOLIMOWSCY.PL

  UL.CIELMICKA 47/31

  43-100 TYCHY

  NIP: 8212263820

   

  +48 792 242 811

  +48 793 109 903

   

  golimowscy@gmail.com

  CIEKAWE LINKI:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  NA SKRÓTY:

   

  O NAS

   

  OFERTA DLA BIZNESU

   

  REALIZACJE

   

  KONTAKT

   

  POLITYKA PRYWATNOŚCI

   

   

  Usługi Foto Video | Fotografia Ślubna | Studyjna | Okolicznościowa | Event | Film | Teledysk | Reklama