close

Wideorelacja

Masz w planach zorganizowanie eventu firmowego, konferencji, gali? A może zajmujesz się organizacją imprez plenerowych, koncertów, wypraw lub targów branżowych? Jeśli tak to wideorelacja z wydarzenia jest tym, czego potrzebujesz dla pełnego sukcesu.

Z kilku względów. Po pierwsze, wideo z eventu posłuży Ci jako najlepsza reklama i zarazem zaproszenie na kolejne edycje. Po drugie, uczestnicy wydarzenia długo będą mieli je w pamięci, a link z filmem będą przekazywać dalej. Po trzecie, warto zbudować archiwum z materiałem filmowym z organizowanych przedsięwzięć - we właściwym czasie film zadziała jak przysłowiowy as w rękawie. I na koniec, nic tak dobrze nie odzwierciedli atmosfery, charakteru i różnych odcieni Twojego eventu, jak profesjonalna wideorelacja zaaranżowana z muzyką.

Film edukacyjny

Film edukacyjny może przybrać różne formy - krótkie, długie, poważne, dowcipne. Może być to film z lektorem lub film z napisami. Doskonale sprawdzi się jako zamiennik lub uzupełnienie statycznej prezentacji.

Jeśli myślisz o rozbudowaniu strategii marketingowej swojej firmy może warto pomyśleć o filmach szkoleniowych, w których poruszysz tematy ważne dla swojej branży? Jeśli jesteś producentem, jesteś także ekspertem w swojej dziedzinie.

Film edukacyjny może być także ważnym elementem kampanii edukacyjnej, np. o tematyce ekologicznej.

Film korporacyjny i wizerunkowy

Dla każdego biznesu ukierunkowanego na rozwój ważne jest zbudowanie nowoczesnego wizerunku firmy w mediach. Jeśli prowadzisz małe, średnie lub duże przedsiębiorstwo - film korporacyjny lub film wizerunkowy sprawi, że Twoja firma będzie postrzegana przez klientów, jako profesjonalne, solidne i godne zaufania przedsiębiorstwo.

Film o firmie to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz skutecznie zaprezentować swoją firmę np. na targach, portalach społecznościowych, podczas rozmów handlowych i na różnych eventach firmowych (konferencje biznesowe, rocznice działalności, gale).

Film reklamowy

Czy film promocyjny i film reklamowy to ten sam rodzaj filmu? Otóż nie. Jeśli interesuje nas film promocyjny kładziemy nacisk na wyjątkowe cechy produktu, okazję cenową czy wyróżniające wartości, które możesz wskazać prezentując swoją firmę. W filmie reklamowym ważna będzie użyteczność i sposób zastosowania produktu, czy przedstawienie konkretnej sytuacji, w której Twoja usługa jest niezbędna. Odbiorca filmu reklamowego ma po jego obejrzeniu odnieść wrażenie, że bardzo potrzebuje posiadać zaprezentowany produkt lub skorzystać ze świadczonej przez Ciebie usługi.

Realizacja Filmu

KONCEPCJA (1-2 dni)

Po pierwszym kontakcie analizujemy Państwa potrzeby, charakter zdjęć, filmu oraz Państwa potrzeby. Po określeniu wstępnych założeń przygotowujemy ofertę w trzech wariantach cenowych do wyboru. Następnie podpisujemy umowę i rozpoczynamy przygotowania do realizacji filmu.

 

WIZJA LOKALNA I SCENARIUSZ (2-5 dni)

Spotykamy się w miejscu, gdzie będzie realizowany film, robimy zdjęcia i omawiamy szczegóły. Przystępujemy do przygotowania szczegółowego scenariusza. Po akceptacji scenariusza następuje przygotowanie do produkcji filmowej.

 

PRODUKCJA (1-3 dni)

Na podstawie scenariusza przystępujemy do realizacji zdjęć do filmu. Dysponujemy własnym profesjonalnym sprzętem filmowym.

 

POSTPRODUKCJA (7-60 dni)

Nagrany materiał montujemy i aranżujemy z muzyką, a następnie poddajemy procesowi postprodukcji - korekcji barwnej obrazu, mix audio, udźwiękowienie, nagrania lektorskie itp. Na życzenie wzbogacamy film o grafiki. Po akceptacji przekazujemy Państwu całą kompozycję najwyższej jakości na pendrive oraz w wersji elektronicznej z przekazaniem praw autorskich.


 

DANE FIRMY:

 

FOTO VIDEO

MAŁGORZATA GOLIMOWSKA GOLIMOWSCY.PL

UL.CIELMICKA 47/31

43-100 TYCHY

NIP: 8212263820

 

+48 792 242 811

+48 793 109 903

 

golimowscy@gmail.com

CIEKAWE LINKI:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NA SKRÓTY:

 

O NAS

 

OFERTA DLA BIZNESU

 

REALIZACJE

 

KONTAKT

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

 

Usługi Foto Video | Fotografia Ślubna | Studyjna | Okolicznościowa | Event | Film | Teledysk | Reklama