close

 

Czym się zajmujemy

Fotografujemy ulotne momenty, dostrzegamy skrywane wzruszenie, spojrzenia pełne miłości i zatrzymujemy je w czasie po to, aby można było do nich wrócić po latach i ponownie poczuć magię tego wyjątkowego dnia, w którym powiedzieliście sobie sakramentalne TAK. Dzień ślubu to najpiękniejsza w życiu chwila, kiedy dwa serca pełne miłości zaczynają tworzyć jedność. Fotografia ślubna to prawdziwa sztuka, której inspiracją jest miłość pary młodej. Tutaj nie ma miejsca na reżyserię, ustawianie osób do zdjęć czy udawane emocje. Wszystko jest prawdziwe, a fotografie ślubne są niepowtarzalne, mają własny charakter i styl pokazany okiem patrzącego...

 

 

Reportaż ślubny

Reportaż ślubny składa się z kilku etapów - przygotowania, ceremonia, wesele oraz plener ślubny. Nasza praca zaczyna się w momencie, kiedy zaczynacie przygotowywać się do ceremonii. Makijaż, fryzura, wybieranie bukietu, zakładanie garnituru, wiązanie muszki czy krawatu. Kilka pięknych ujęć z przygotowań przypomni Wam tą niezwykłą ekscytację, motylki w brzuchu i nerwowe podniecenie przed ceremonią zaślubin.
Następny etap to ślub kościelny lub w urzędzie stanu cywilnego. Zatrzymane emocje kiedy mówicie sobie TAK, łzy wzruszenia, szczęście w oczach zarówno Waszych, jak i Waszych najbliższych. I pierwszy, pełen miłości pocałunek jako żony i męża - bezcenna chwila, jedyna w swoim rodzaju, która nie powtórzy się już nigdy więcej. Warto utrwalić ją zarówno w swojej pamięci jak i na zdjęciu. Morze szczęścia, życzenia od rodziny i przyjaciół, zbieranie monet oraz sypanie ryżem. Wszystko to z pięknym uśmiechem na twarzy. Zarówno w trakcie jak i po bardzo wzruszającej ceremonii  fotograf ślubny wyłapuje wszystkie najcenniejsze emocje, rysujące się na twarzach zaproszonych gości. Prawdziwa radość i szczęście, zarówno Wasze jak i całej Waszej rodziny. Takich emocji pragną młodzi oglądając zdjęcia z tego wspaniałego dnia.

 

 

 

 

 

 

                          

DANE FIRMY:

 

FOTO VIDEO

MAŁGORZATA GOLIMOWSKA GOLIMOWSCY.PL

UL.CIELMICKA 47/31

43-100 TYCHY

NIP: 8212263820

 

+48 792 242 811

+48 793 109 903

 

golimowscy@gmail.com

CIEKAWE LINKI:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NA SKRÓTY:

 

O NAS

 

OFERTA DLA BIZNESU

 

REALIZACJE

 

KONTAKT

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

 

Usługi Foto Video | Fotografia Ślubna | Studyjna | Okolicznościowa | Event | Film | Teledysk | Reklama